• 0224 224 2162 - 0530 015 12 30
 • Şehreküstü Mah.Okul Cad. No:4 Osmangazi/BURSA

Blog

Bursa’da Konaklama: Öğretmenevi

Ekim 27, 2020 By Konaklama Yorumlar Kapalı

Bursa’da Konaklama, Bursa Öğretmenevi, Özellikleri ve Avantajlarını sizler için detaylandırdık. Keyifli okumalar ?

 

Türkiye’nin en kalabalık şehirleri listesinde ilk beşte yer alan Bursa, aynı zamanda 2016 yılında Dünya Yaşanabilir Şehirler sıralamasında dünyada 28, Türkiye’de ise ilk sırada yer almıştır. Bursa, Marmara’nın Güney Marmara bölümünde konumlanmış, alabildiğince yeşil ve mavi manzaraya sahip, gelişmiş ve büyük bir kenttir. Tarih boyunca önemli olan Bursa’nın günümüzdeki konumu, özellikleri, tarihi ve turistik değeri bugün hala çok değerlidir. Bursa yaşanabilir olması sebebiyle fazla göç alıyor, yıl boyunca çok fazla yerli ve yabancı turist ağırlıyor. Bu nedenle Bursa konaklama açısından kendini geliştirmiş, birçok alternatife sahip bir şehirdir. Bursa’ya kısa, orta, uzun vadede gelen ziyaretçiler Bursa otelleri ve pansiyonları haricinde Bursa öğretmenevinde konaklıyor. Bursa öğretmenevi, ziyaretçilere otel konforunu sunan nitelikli bir konaklama hizmeti veriyor.

Bursa Öğretmenevi

Bursa öğretmenevi, sadece öğretmenlerin değil şehre adım atan ve konaklamaya ihtiyaç duyan hemen herkesin hizmetine sunuluyor. Şehir merkezi başta olmak üzere Mudanya, Orhangazi, Gemlik, İnegöl, İznik gibi şehrin her yerinde öğretmenevi seçeneği bulunuyor. Bursa’ya geldiğinizde konforlu, güvenli, temiz ve ekonomik konaklama hizmetinden yararlanmak istediğinizde öğretmenevimizi tercih edebilir, çok uygun fiyatlarla Bursa konaklama ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

Bursa Öğretmenevi olarak değerli misafirlerimiz için 7/24 hizmet vermekteyiz. Rezervasyon için hemen bursaogretmenevi.com.tr/rezervasyon/ tıklayın!

Bursa Öğretmenevi Manzara 3

Bursa Öğretmenevinin Özellikleri

Bursa oteller açısından ciddi manada lüks seçenekler sunan, konaklamayı üst seviyeye taşıyan bir şehir. Bursa Öğretmenevi oteller arasından güçlü şekilde sıyrılıyor. Bursa öğretmenevi esasında tıpkı turizme yön veren bir otel gibi gelişmiş özelliklere sahiptir. Bu nedenle şehre gelenler ve daha önce öğretmenevinde konaklama deneyimi yaşayanlar Bursa otelleri kapsamında Bursa öğretmenevini tercih ediyor. İşte Bursa öğretmenevinin dikkat çekici özellikleri;

 • Bursa’da konaklama yapmak isteyenlere şehir merkezinde konaklama şansı sunar.
 • Öğretmenevleri güvenliklidir, gelen her konuk tıpkı otellerdeki gibi sistematik şekilde kayıt altına alınır.
 • Yeme – içme anlamında ideal kalitede hizmete sahiptir.
 • Öğretmenevleri ideal bir mimariye sahiptir, binanın içi ve dışı göze hitap eder, manzarasıyla göz doyurur.
 • Öğretmenevlerindeki odalar hijyen, konfor, dekorasyon, güvenlik bakımından üst seviyededir.

Bursa Öğretmenevinde Kalmanın Avantajları

Bursa konaklama seçenekleriyle kendini geliştirmiştir. Öğretmenevleri bu gelişim zincirinde önemli yerde duruyor. Bursa öğretmenevinin konforu, uygunluğu ve lokasyon avantajı konuklara cazip geliyor. Öğretmenevinin diğer avantajları şöyledir;

 • Bursa öğretmenevi merkezidir. Şehre ilk kez gelenler dahi ulaşımda sıkıntı yaşamadan ziyaretini tamamlayabilir.
 • Çok hesaplıdır. Orta segment bir otele ödenecek konaklama ücretinin çok küçük bir bölümüyle Bursa öğretmenevinde şahane bir konaklama deneyimi yaşamak mümkündür.
 • Kamu çalışanları için oldukça ekonomiktir, ekstra indirim avantajı barındırır.
 • Şehir merkezi manzaralıdır, ziyaretçiler kendini iyi hisseder, manzaranın tadını çıkarır.
 • Her şey kusursuz bir düzenle işler, konuklar çok uygun fiyatlarla lüks otel deneyimi yaşar. Bursa öğretmenevi bu açıdan hem lüks otel hem de ev konforunu bir arada sunar.

Bursa Öğretmenevi Manzara 3

Bursa Öğretmenevinde Kimler Kalabilir?

Bursa konaklama haritasında güçlü yerde duran Bursa öğretmenevinde eğitimci çevresi haricinde kamu çalışanları ve sivil vatandaşlar da kalabilir. Bursa’ya gezi, iş, akademik sebeplerle gelen herkes dilediği gibi Bursa öğretmenevi konaklamasından yararlanabilir, dilediği kadar kalabilir.

Rezervasyon için hemen bursaogretmenevi.com.tr/rezervasyon/ tıklayın!